Greitieji kreditai ir kada verta imti

i
0
1-03-2013, 17:44
609
Turbūt daugeliui kartais būna laikas kai kišenėje švilpauja vėjai, o pinigų juk reikia čia ir dabar. Tokiu atveju gelbsti greitas kreditas pasiekiamas internetu ar žinute.

Šiuo metu kreditai yra teikiami įvairiomis sumomis nuo 150lt iki (daug), o teikiančių juos irgi nemažai. Dažniausiai paskolos/kredito terminas svyruoja. Dažniausiai greitieji kreditai imami trumpam laikotarpiui iki 30 dienų, tačiau vis dažniau atsiranda kreditorių, kurie kreditus teikia ilgesniam laikotarpiui (mėnesiais skaičiuojame).

Kreditų metinė palūkanų norma svyruoja, nes pagal Lietuvos Respublikos vartojimo kredito įstatymą, bendra vartojimo kredito palūkanų suma(per metus) negali viršyti 250 procentų kredito sumos.

Greitas kreditas turi minusų iš kurių vienas svarbiausių – didelės palūkanos, kurios yra žymiai didesnės negu bankuose. Tačiau svarbiausi privalumai yra tai, jog kreditai teikiami internetu/sms žinute – nereikia niekur kelti kojos iš namų, svarbiausia turėti kompiuterį ir internetą, o paskolos suma pervedama tiesiai į jūsų banko sąskaitą.

Nors viskas atrodo paprastai, tačiau greitas kreditas nėra suteikiamas taip lengvai. Visų pirma, prieš suteikiant paskolą, kreditorius įvertins jūsų mokumą, t.y. kredito įstaiga patikrins jūsų duomenis viešose duomenų bazėse ar neturite negražintų/uždelstų skolų kitoms paskolas internetu teikiančioms įmonėms ar bankams (taip vadinama kredito istorija). Tik tuomet, jeigu jūsų finansinė informacija/reputacija yra švari kreditas bus suteiktas.

Taip pat reikia žinoti, kad vėluojant ar negrąžinus skolos, jūs būsite įtrauktas į viešai prieinamą skolininkų duomenų bazę. Šią informaciją galės matyti visi paskolų teikėjai ar kitas bankines paslaugas teikiančios įmonės. Tad prieš skolindamiesi, gerai įvertinkite savo finansines galimybes ar pavyks laiku grąžinti kreditą/-us.

Kreditus teikiančios įmonės:
vivus.lt
smscredit.lt
sohocredit.lt
LitCredit.lt
Bigbank.lt