Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ratams/domains/fake.lt/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 52 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ratams/domains/fake.lt/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 56 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ratams/domains/fake.lt/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 52 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ratams/domains/fake.lt/public_html/engine/modules/show.full.php on line 343 SmsCredit.lt – paskolos internetu

Greitieji kreditai iš vivus.lt

i
0
8-04-2013, 22:30
1081
SmsCredit.lt – paskolos internetu

SmsCredit.lt – vienas populiariausių kreditorių Lietuvoje. Kaip ir daugumoje greitojo kredito įstaigų, taip ir čia kreditai yra suteikiami įvairiais būdais: internetu, sms žinute, pateikus paraišką “Lietuvos spauda”, “Vaskota” kioske, “R Kiosk” kioske.

Suteikiamos paskolos sumos svyruoja nuo 100lt iki 2000lt. Pirma paskola kurią galima gauti yra iki 1000lt. Skolinantis pakartotinai (antrą kartą, ar daugiau) kredito limitas kyla: antrą kartą kredito suma 1500lt, trečia paskola iš SmsCredit.lt siekia iki 2000lt. Taip užsitikrinama, kad paskolos gavėjai bus su istorija ir patikimi.

Paskolos gavimui, kaip ir daugelyje kreditus teikiančios bendrovėse, reikia turėti asmeninę banko sąskaitą viename iš Lietuvos bankų, tel. numerį bei el. pašto adresą.

Norint gauti paskolą internetu, Jums reikės užsiregistruoti svetainėje ir pateikti paraišką (greitai užpildoma forma, tikrai ne ilgiau nei 10 min.)

smscredit.lt