Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ratams/domains/fake.lt/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 52 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ratams/domains/fake.lt/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 56 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ratams/domains/fake.lt/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 52 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ratams/domains/fake.lt/public_html/engine/modules/show.full.php on line 343 jei TROLINTI – tai trolinti iš peties ir širdies.

MEDICININIS TROLINIMO TERMINŲ ŽODYNAS

i
0
20-06-2013, 11:07
2018
TROLSTELĖTI – tai švelniai švelniai, vos vos, patrolinti; sakoma, „jis ir vėl subtiliai Račą trolstelėjo“ arba „ai, trolstelėjo jis ten Vėsaitę kokį nekaltą sykelį ar du“.

TROLOLUOTIS – tai užsižaisti savatiksliu trolinimu, kuris malonumą jau beteikia tik trolintojui. Pvz., „oi kaip nuobodžiai ten jie trololuojasi“. Nemaišyti su sėkmingais trolinimo atvejais.

TROLOGAMIJA – trolinimo pagrindu susikūrę santykiai, dažniausiai virtualūs; neretai trolinimo objektas tais santykiais nesidžiaugia, oi, nesidžiaugia. Tuo tarpu dominuojanti pusė atvirai mėgaujasi.

TROLOLOGIJA – mokslas, nagrinėjantis trolinimą.

TROLOLOGAS – gydytojas, dirbantis su trolinimo aukomis ir patologiškais entuziastais. Grupinė terapija, deja, neįmanoma.

TROLOGOANATOMAS – specialistas, tyrinėjantis liūdniausius trolinimo atvejus post factum.

TROLOFILIJA – liguista aistra tolinimui; nemaišyti su sėkmingais trolinimo atvejais.

TROLOFOBIJA – paniška baimė būti patrolintam; neretai ši liga tik slepia nuo savęs paties dangstomą vidinį troškimą švelniai trolstelėti kitus.

TROLERIAI – hileriai separatistai, neva gydantys trolinimu, nors iš tiesų jo visiškai nėra įvaldę. Dažnai šie savamoksliai ekstrasensai dirba per atstumą, internetu, portalų komentaruose – tiki galį išgydyti klaną nuo pedofilijos, Lietuvą nuo abortų, kitataučius nuo gyvenimo Lietuvoje, gėjus – nuo homoseksualumo. Papildomoms procedūroms naudoja kaldrutę ant galvos, aštuonių rankų meditaciją ir panašias apeigas. Jiems dažnai pasitaiko bad trip‘as.

TROLOFAGAI – žmonės, neturintys talento trolinti patys, tačiau nesaikingai graibstantys trupinius nuo kitų trolinimo stalų ir žarstantys juos į šalis.

TROLOFRENIJA – sunki psichikos liga, kai asmeniui atrodo, kad jis sąmojingai trolina ir rodo gerą pavyzdį, tačiau kone visi aplinkiniai suvokia, kad – vai vai vai – tikrai ne. Sunkiausiai trolofrenijos pažeisti asmenys paprastai net patraukiami vienos ar kitos formos atsakomybėn. Medikai kaip trolofrenijos precedentą aprašė atvejį moters, skiedusios apie „Akropoliuose“ grobiamus vaikus ir už „Maximos“ čekius nuperkamą tų vaikų tėvų tylėjimą. Moteriai šiuo metu taikomas eksperimentinis gydymas. Kol kas, deja, be rezultatų.

TROLIGOFRENIJA – negrįžtamai užsitrololavusio asmens smegenis pažeidžianti degeneracinė liga.

TROLYNĖS – trolinimo žaidynės. Paprastai įvyksta spontaniškai, virtualioje erdvėje nuvilnijant žiniai apie naują potencialią auką. Lengvai užkrečiama sporto rūšis.

TROLMANTAS, TROLGAUDAS, TROLVYDAS, TROLGINAS, TROLENCIJUS, TROLTAUTAS, TROLKĘSTAS, TROLENTAS, TROLŽADAS, TROLUPYS, TROLVILĖ – nauji vardadieniai, švenčiami drauge su Žadvydės, Gilvilės, Getauto ir Vaišvydo vardadieniais (lapkričio 14 d., o reikalui esant ir kitomis metų dienomis).
Nepamirškite pasveikinti vardines švenčiančiųjų!