Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ratams/domains/fake.lt/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 52 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ratams/domains/fake.lt/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 56 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ratams/domains/fake.lt/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 52 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ratams/domains/fake.lt/public_html/engine/modules/show.full.php on line 343 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ratams/domains/fake.lt/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 44 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ratams/domains/fake.lt/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 52 Vyro gyvenimo tikslai

Kiekvienas vyras turi

i
7353
24-11-2013, 23:54
72022
50 dalykų, kuriuos per savo gyvenimą privalo padaryti vyras

1. Gimti
2. Persirgti kiaulyte.
3. Susimušti smėlio dėžėje dėl žaislinės mašinėlės.
4. Pasisioti prieš vėją.
5. Išmokti judinti ausis.
6. Išdaužti mokyklos direktoriaus langą.
7. Per fizinio pamoką pasislėpti mergaičių persirengimo kambaryje.
8. Veidrodėlio pagalba įsitikinti, kad pirmoji klasės gražuolė tikrai nešioja raudonas kelnaites.
9. Gauti kuola su dviem minusais iš drausmės.
10. Išgerti stiklinę degtinės be užkandos.
11. Apsinuodyti alkoholiu ir prisiekti daugiau niekada gyvenime nebegerti.
12. Po savaitės sulaužytį minėtą priesaiką.
13. Netekti nekaltybės (pageidautina su vyresne mergina ar moterimi).
14. Atimti kam nors nekaltybę.
15. “Nukabinti” draugo paną.
16. Tėvams išvykus atostogų surengti namie vakarėlį, nusiaubti butą (nepamiršti išdaužyti mamos kraitinio krištolo) ir paryčiais, įsėdus į tėvo automobilį (2 prieky, 15 gale), įvažiuoti į pirmą pasitaikiusį stulpą.
17. Be garso pasimylėti su savo kursioke jos kambaryje, tuo tarpu kai kitam kambary jos tėvai naviai mano, kad jūs abu ruošiatės egzaminui.
18. Susirasti daug vyresnę meilužę.
19. Pakliūti meilužės vyrui J)
20. Autostopu nukeliauti iki Juodosios jūros.
21. Nakvoti pliaže, mylėtis jūros bangose vos nenuskandinus savo partnerės.
22. Nudistų pliaže, išgėrus kanistrą sauso vyno, išeiti į miestą, kad nusipirkti dar ir tik miesto centre pastebėti, kad iškeliavai be trumpikių.
23. Išgerti 15 bokalų alaus.
24. Išeiti su tapkutėmis į artimiausią parduotuvę nupirkti duonos ir grįžti po dviejų savaičių, pabuvus Sočyje. Iš Sočio atsiųsti savo draugui atvirutę, kur (būtinai moterišku raštu ir su gramatinėmis klaidomis) parašyti – “Ar prisimeni musu kurortini romaną? Sunu pavadinau Saša (tavo garbei)”.
25. Traukinyje Soči-Vilnius iškeisti palydovui savo šveicarišką laikrodį į du butelius degtinės ir šviežią agurką.
26. Paskirti trim merginom pasimatymą toje pačioje vietoje tuo vienu metu, o pačiam nueiti į futbolo varžybas.
27. Suorganizuoti grupinį seksą su savo buvusiom merginom ir išsirinkti geriausią.
28. Būti savo geriausio draugo vestuvėse liudininku, pamesti žiedus, pasakyti tostą, kuriame paminėti, jog jūsų draugo gyvenimėlis tuo ir užsibaigia, garsiai sušnibždėti jam į ausį “pažiūrėk kuo pavirs tavo žmona” ir parodyti į uošvienę, įgnybti savo pamergei į užpakalį, sudainuoti į mikrofoną nešvankią dainušką, nugriūti vidury salės šokant lėtą šokį ir galų gale užmigti mišrainėje.
29. Išvažiuoti į turne po Europą autobusu. Paryžiuje išdegustuoti kaip galima daugiau vynų ir ryte pabusti ant Senos kranto. Gamburge ilgai derėtis su prostitute laužyta vokiečių kalba, kol galų gale ji pasiųs jus kuo toliau rusiškai. Miunchene prigerti alaus ir gasdinti vietinius šūkiais – “Gitler Kaput” ir “Hende Hoh”. Vatikane pareikalauti asmenines audiencijos pas popiežių.
30. Įsimylėti iš pirmo žvilgsnio ir be pulso.
31. 3 valandą nakties nusiaubti botanikos sodą (tame tarpe nuskinti visus reto Rododendrus Katebinus egzempliorius) ir sukomponuoti puokštę savo meilės objektui.
32. Užlipti su tais rododendrais gaisrinėm kopėčiom į penktą aukštą, supainioti langus ir mirtinai išgasdinti senutę. Praleisti nakties pabaigą policijoje.
33. Vesti.
34. Išsiskirti.
35. Suvilioti šefo sektorę tiesiog ant jo darbo stalo.
36. Įlindus darbe į pornosaitą pasigauti virusą ir užkrėsti visą kompanijos kompiuterinį tinklą.
37. Užpatentuoti išradimą “22 alaus butelio atidarymo būdai”.
38. Į klasiokų susitikimą nueitį apsirengus kaip valkatai, tuo pradžiuginant chemijos mokytoją, kuri visada sakė, kad iš jūsų nieko gero neišeis.
39. Pasikabinti savo tualete Britni Spyrs plakatą aukštyn kojomis.
40. Pasimylėti už pinigus. Ir kad mokėtų moteris.
41. Sudalyvauti Karaoke konkurse: pagal visas melodijas dainuoti vieną dainą “nelieeesk mano damos, nelieeesk…”
42. Pažiūrėti filmą “Matrica” minimum 6 kartus. Išmokti bėgioti lubomis.
43. Sušokti striptizą.
44. Atsibusti lovoje su Madonna.
45. Padovanoti savo draugei “Džakondos” reprodukcija, nepamiršus jai paminėti, kad paveikslas tapytas paties Leonardo Di Kaprio.
46. Meksikoj gerti tekilą, Kuboje – romą, Prancūzijoj – konjaką, Škotijoj – viskį, Japonojoje – sake, tik tam, kad eilinį ikartą įsitikinti, kad nieko nėra geriau už dzūkišką samanę.
47. Įkišti galvą į krokodilo nasrus arba apsilankyti pas dantistą. Galima pasirinkti.
48. Susirasti 20 metų jaunesnę meilužę.
49. Tapti firmos generaliniu direktorium. Ir priimti savo buvusį šefą į darbą asmeniniu vairuotoju.
50. Laimėti prezidento rinkimus!