Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ratams/domains/fake.lt/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 52 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ratams/domains/fake.lt/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 56 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ratams/domains/fake.lt/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 52 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ratams/domains/fake.lt/public_html/engine/modules/show.full.php on line 343 Geologiniai Žemės stebuklai » Fake.lt - Pramogų ir linksmybių portalas, prikolai, linksmybės, įdomybės

Geologiniai Žemės stebuklai

i
0
25-10-2012, 15:01
1335
Mūsų planeta tai nepaprastas kūrinys, kuriame yra daugybė įdomių ir gražių vietų iš kurių daugelis susiformavo visiškai natūraliu būdu.

Geologiniai Žemės stebuklai


Didžioji žydroji skylė - didelė povandeninė tobulai apvali smegduobė šalia Ambergris Caye salos. Gylis jos - 145 metrai, dėl to ji atrodo sodriai mėlynos spalvos.

Geologiniai Žemės stebuklai


Sacharos akis arba Struktūra Rišat vidury dykumos Mauritanijoje. Akies skersmuo yra 50 kilometrų. Kosminių laivų ekipažas naudoją Sacharos akį kaip orientyrą.

Geologiniai Žemės stebuklai


Pragaro vartai - Darvaza - tai unikali geologinė formacija Turkmėnijoje, kurią dar vadina pragaro vartais. Šį skylė žemėje - tai nesenkantis degių dujų šaltinis, kuris niekada neužgęsta.

Geologiniai Žemės stebuklai


Akmenų miškas, Tsingy de Bemaraha, Madagaskare, dėl savo unikalios geografijos, išlikusių senovinių mangrovių miškų, laukinių paukščių ir lemūrų populiacijų 1990 metais buvo įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.

Geologiniai Žemės stebuklai


Šokolado kalvos - neįprastas kalvų darinys Filipinuose. Su šokoladu kaip tokiu nieko bendro neturi, bet taip išsidėstę 1260 vienodų kalnelių yra padengti žalia žole, kuri paruduoja sausuoju laikotarpiu - nuo to ir kilęs šokoladinių kalvų pavadinimas.

Geologiniai Žemės stebuklai


Antilopės kanjonas – dažniausiai fotografuojamas kanjonas pietvakarių Amerikoje. Kanjono ilgis yra 8 kilometrai. Šis kanjonas yra natūralus gamtos kūrinys, kur ištisą dieną šviesa, spalvos ir formos žaižaruoja besikeičiančiu grožiu.

Geologiniai Žemės stebuklai